BPDR00060630820T00
MFR.Part #
BPDR00060630820T00
JLCPCB Part #
C17218293
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
460mA 460mA 463mΩ 82uH ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS