SLF1255T-470M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1255T-470M-N
JLCPCB Part #
C329827
Package
SMD
Description
1.6A 1.6A 47uH 61.8mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS