BPSD00080750271M00
MFR.Part #
BPSD00080750271M00
JLCPCB Part #
C17686640
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.11Ω 270uH 420mA ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS