BPSC00131380470T00
MFR.Part #
BPSC00131380470T00
JLCPCB Part #
C17500471
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 3.6A 47uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS