BPSC00131345390M00
MFR.Part #
BPSC00131345390M00
JLCPCB Part #
C17398965
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
132mΩ 2.1A 39uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS