SLF0755T-150M-N
MFR.Part #
SLF0755T-150M-N
JLCPCB Part #
C329807
Package
SMD,7x7mm
Description
15uH 2.1A 2.1A 50.8mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS