SLF0745T-681M-N
MFR.Part #
SLF0745T-681M-N
JLCPCB Part #
C329803
Package
SMD,7x7mm
Description
1.48Ω 200mA 200mA 680uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS