BPRR00101051151K00
MFR.Part #
BPRR00101051151K00
JLCPCB Part #
C17611302
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.12A 1.1A 150uH 370mΩ ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS