MHCHL252010D-1R0M-QE
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCHL252010D-1R0M-QE
JLCPCB Part #
C329570
Package
SMD
Description
1uH 3.2A 42mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS