SLF0745T-220M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF0745T-220M-N
JLCPCB Part #
C329795
Package
SMD,7x7mm
Description
22uH 61mΩ 900mA 900mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS