BWVS00606045470M00
MFR.Part #
BWVS00606045470M00
JLCPCB Part #
C2838147
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.9A 245mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS