SCDS74T-3R3M-N
MFR.Part #
SCDS74T-3R3M-N
JLCPCB Part #
C329703
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
3.3uH 3.5A 35mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS