BPDC00050520220T00
MFR.Part #
BPDC00050520220T00
JLCPCB Part #
C17351247
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
22uH 323mΩ 600mA ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS