SDT0402T-330M-N
MFR.Part #
SDT0402T-330M-N
JLCPCB Part #
C329842
Package
SMD
Description
275mΩ 33uH 450mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS