SCDS127T-121M-N
MFR.Part #
SCDS127T-121M-N
JLCPCB Part #
C329757
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 120uH 250mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS