LVS404018-6R8M-N
MFR.Part #
LVS404018-6R8M-N
JLCPCB Part #
C142128
Package
SMD,4x4mm
Description
1.35A 1.6A 132mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS