SCD0503T-4R7M-N
MFR.Part #
SCD0503T-4R7M-N
JLCPCB Part #
C280618
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.5A 2.5A 4.7uH 70mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS