SDT0402T-150M-N
MFR.Part #
SDT0402T-150M-N
JLCPCB Part #
C329840
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
135mΩ 15uH 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS