PBY160808T-330Y-N
MFR.Part #
PBY160808T-330Y-N
JLCPCB Part #
C280675
Description
-55℃~+125℃ 1 33Ω@100MHz 35mΩ 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS