MPB252010T-1R0M-NA2
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MPB252010T-1R0M-NA2
JLCPCB Part #
C285685
Package
SMD
Description
1.5A 1uH 60mΩ Multilayer inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS