BPSC00131380270T00
MFR.Part #
BPSC00131380270T00
JLCPCB Part #
C17654288
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
27uH 5.3A 52mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS