MHCI06030-100M-R8
MFR.Part #
MHCI06030-100M-R8
JLCPCB Part #
C329383
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10uH 4A 5.5A 68mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS