BPCI00121250100MA0
MFR.Part #
BPCI00121250100MA0
JLCPCB Part #
C5603830
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 30.7mΩ 5A 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS