MHCI05030-100M-R8
MFR.Part #
MHCI05030-100M-R8
JLCPCB Part #
C304408
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
1.5A 10uH 126mΩ 4.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS