MHCI05020-1R0M-R8
MFR.Part #
MHCI05020-1R0M-R8
JLCPCB Part #
C285734
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
1uH 30mΩ 6A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS