MHCI05015-100M-R8A
MFR.Part #
MHCI05015-100M-R8A
JLCPCB Part #
C329536
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
10uH 170mΩ 2A 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS