BPSC00131380181T00
MFR.Part #
BPSC00131380181T00
JLCPCB Part #
C17351743
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.8A 180uH 310mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS