LVF252A10-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVF252A10-100M-N
JLCPCB Part #
C525622
Package
1008
Description
10uH 535mΩ 540mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS