MHCC10040-2R2M-R7
MFR.Part #
MHCC10040-2R2M-R7
JLCPCB Part #
C280567
Package
SMD
Description
14A 16A 2.2uH 7mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS