BPAL000606452R2T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPAL000606452R2T00
JLCPCB Part #
C17487226
Package
SMD,6.2x6mm
Description
15mΩ 2.2uH 4.1A 4.2A ±30% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS