AWVS00808040150M00
MFR.Part #
AWVS00808040150M00
JLCPCB Part #
C17605990
Package
3131
Description
15uH 2.7A 3.1A 50mΩ AEC-Q200 ±20% 3131 Power Inductors ROHS