MHCC10040-220M-R7
MFR.Part #
MHCC10040-220M-R7
JLCPCB Part #
C329403
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
22uH 5.5A 5A 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.6x10.1mm Power Inductors ROHS