BPSD000605253R9M00
MFR.Part #
BPSD000605253R9M00
JLCPCB Part #
C17359260
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2A 3.9uH 90mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS