MHCC10040-1R0M-R7
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCC10040-1R0M-R7
JLCPCB Part #
C280565
Package
SMD
Description
1uH 20A 26A 3.1mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS