BPDR00060630390T00
MFR.Part #
BPDR00060630390T00
JLCPCB Part #
C17381202
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
212mΩ 39uH 700mA 700mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS