BWVS00808040100M00
MFR.Part #
BWVS00808040100M00
JLCPCB Part #
C2838143
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.8A 38mΩ 4.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS