BWVS005050404R7M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWVS005050404R7M00
JLCPCB Part #
C2838218
Package
SMD,5x5mm
Description
2.88A 3.78A 32mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS