LVS808040-680M-N
MFR.Part #
LVS808040-680M-N
JLCPCB Part #
C285816
Package
SMD,8x8mm
Description
1.45A 1.7A 240mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS