BPSD00050432330K00
MFR.Part #
BPSD00050432330K00
JLCPCB Part #
C17697666
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 640mA ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS