LVS808040-470M-AU
MFR.Part #
LVS808040-470M-AU
JLCPCB Part #
C5139670
Package
SMD,8x8mm
Description
1.57A 1.71A 160mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS