LVS606045-101M-AU
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS606045-101M-AU
JLCPCB Part #
C2936571
Package
SMD,6x6mm
Description
1.17A 100uH 500mΩ 720mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS