BPSD00050432390M00
MFR.Part #
BPSD00050432390M00
JLCPCB Part #
C17594084
Package
SMD,4.5x4mm
Description
39uH 587mΩ 590mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS