BMMA001313353R3MX1
MFR.Part #
BMMA001313353R3MX1
JLCPCB Part #
C6132139
Package
SMD,13.2x12.9mm
Description
12A 12mΩ 27A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13.2x12.9mm Power Inductors ROHS