LVS303012-1R0M-N
MFR.Part #
LVS303012-1R0M-N
JLCPCB Part #
C280519
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 1uH 2.5A 48mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS