BBUP00321611600Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBUP00321611600Y00
JLCPCB Part #
C2981200
Package
1206
Description
1 12mΩ 60Ω@100MHz 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS