LVS252012-100M-N
MFR.Part #
LVS252012-100M-N
JLCPCB Part #
C285844
Package
1008
Description
10uH 820mA 840mA 915mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS