LVS606028-2R2M-NGU
MFR.Part #
LVS606028-2R2M-NGU
JLCPCB Part #
C2847116
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 20mΩ 3.6A 4.86A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS