SCDS124T-121M-N
MFR.Part #
SCDS124T-121M-N
JLCPCB Part #
C329740
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 1.1A 120uH 380mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS