LVS201610-3R3M-N
MFR.Part #
LVS201610-3R3M-N
JLCPCB Part #
C285845
Package
0806
Description
3.3uH 510mΩ 820mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS