LVF252A10-4R7M-N
MFR.Part #
LVF252A10-4R7M-N
JLCPCB Part #
C142157
Description
285mΩ 4.7uH 820mA 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS